Pohřební služby a krematorium
Nonstop linka: 800 261 128
Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Naše služby

Naše služby

Zajišťujeme kompletní pohřební služby

  • sjednání pohřbu v naší kanceláři, po dohodě i mimo pracovní dobu
  • smuteční oznámení, které s Vámi vytvoříme při sjednání pohřbu
  • převozy zesnulých po celé ČR
  • rozloučení ve smutečních síních, v kostelích a na hřbitovech (ze zavedených smutečních síní v našem regionu uvádíme smuteční síň na hřbitově v Kadani, v krematoriu ve Vysočanech u Chomutova nebo po celé ČR)
  • zajištění smuteční vazby
  • zprostředkování řečníka nebo kněze
  • zajištění živé nebo reprodukované hudby
  • vykopání hrobu
  • žeh v našem krematoriu ve Vysočanech u Chomutova

obradni_sin

vw_transporter

Naše společnost provádí zpopelnění zesnulé osoby nejmodernějším zařízením, které je řízené špičkovou počítačovou technikou. Tato ekologicky naprosto čistá technologie neumožňuje zásah člověka do procesu během zpopelňování a garantuje stoprocentní identitu popela zesnulé osoby.

Zpopelnění bez objednávky doplňkových zkvalitňujících služeb u nás proběhne nejpozději do 96 hodin po přijetí zesnulé osoby do krematoria.

Přednostní zpopelnění zesnulé osoby je provedeno zásadně v den, kdy pohřební služba zesnulou osobu do krematoria dopraví - urnu s popelem zesnulého je možné vyzvednout v krematoriu již druhý den dopoledne po 10. hodině

Smuteční obřady probíhají v naší důstojné a nově vybavené obřadní síni, která je patřičně vyzdobena a velmi kvalitně ozvučena. Pozůstalým je k dispozici salónek, kde mohou po obřadu vyčkat na předání urny. U nadstandardních smutečních obřadů je možné urnu s popelem zesnulé osoby vyzvednout již 120 minut po ukončení rozloučení. Stoprocentní kvalitu a poctivost naší práce si můžete ověřit v kterémkoliv okamžiku.

Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete s blízkou osobou rozloučit smutečním obřadem, připravíme pro Vás neméně důstojné pietní akty, a to:
Privátní rozloučení Vám umožní rozloučit se ze zesnulou osobou v soukromí a my Vám garantujeme, že zpopelnění zesnulé osoby bude dle Vašeho přání zahájeno na minutu přesně v kteroukoli denní nebo noční dobu, a to i o sobotách a nedělích.

Exkluzivní rozloučení je vhodné pro úzký okruh pozůstalých. Tato služba umožňuje v kterémkoliv okamžiku ověřit kvalitu a poctivost naší práce - sledováním jednotlivých fází kremace. Urnu s popelem je možné vyzvednout již po 120 minutách.

sluzby1

sluzby2

sluzby3