Služby

Naše společnost provádí zpopelnění zesnulé osoby nejmodernějším zařízením, které je řízené špičkovou počítačovou technikou. Tato ekologicky naprosto čistá technologie neumožňuje zásah člověka do procesu během zpopelňování a garantuje stoprocentní identitu popela zesnulé osoby.

 

Zpopelnění bez objednávky doplňkových zkvalitňujících služeb u nás proběhne nejpozději do 96 hodin po přijetí zesnulé osoby do krematoria.

 

Přednostní zpopelnění zesnulé osoby je provedeno zásadně v den, kdy pohřební služba zesnulou osobu do krematoria dopraví - urnu s popelem zesnulého je možné vyzvednout v krematoriu již druhý den dopoledne po 10. hodině


Smuteční obřady probíhají v naší důstojné a nově vybavené obřadní síni, která je patřičně vyzdobena a velmi kvalitně ozvučena. Pozůstalým je k dispozici salónek, kde mohou po obřadu vyčkat na předání urny. U nadstandardních smutečních obřadů je možné urnu s popelem zesnulé osoby vyzvednout již 120 minut po ukončení rozloučení. Stoprocentní kvalitu a poctivost naší práce si můžete ověřit v kterémkoliv okamžiku.

 

sluzby1 sluzby2

Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete s blízkou osobou rozloučit smutečním obřadem, připravíme pro Vás neméně důstojné pietní akty, a to:
Privátní rozloučení Vám umožní rozloučit se ze zesnulou osobou v soukromí a my Vám garantujeme, že zpopelnění zesnulé osoby bude dle Vašeho přání zahájeno na minutu přesně v kteroukoli denní nebo noční dobu, a to i o sobotách a nedělích.


Exkluzivní rozloučení je vhodné pro úzký okruh pozůstalých. Tato služba umožňuje v kterémkoliv okamžiku ověřit kvalitu a poctivost naší práce - sledováním jednotlivých fází kremace. Urnu s popelem je možné vyzvednout již po 120 minutách.

 

sluzby3Tvorba webovych stranek pro firmy levne

© 2014 Vysočanské zahrady a.s. Tvorba stránek